10 lipca 2009

Masa Powstańcza 2009

 Masa Powstańcza to coroczny przejazd rowerowy organizowany wspólnie przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Warszawską Masę Krytyczną, będący hołdem oddany Powstańcom Warszawskim.

Tegoroczna Masa Powstańcza 2009 będzie miała wyjątkową formę składającą się z dwóch części. Drugiego sierpnia o godz. 13:00 zostanie zorganizowany happening z udziałem awangardy Warszawskiej Masy Krytycznej i kombatantów Powstania Warszawskiego, który zainicjuje 66. Tour de Pologne. Wydarzenie to będzie jednocześnie zapowiedzią właściwej Masy Powstańczej 2009, która przejedzie szlakiem zgrupowania "Radosław" 8 sierpnia. Start o godz. 17:00 ul. Przyokopowa róg Prostej.

Wszystkich chętnych do udziału w tegorocznej Masie Powstańczej zapraszamy do rejestracji na stronie www.1944.pl/masa . W przejeździe rowerowym może wziąć udział tylko 2 000 osób, dlatego prosimy o jak najszybsze zapisanie się na listę uczestników (decyduje kolejność zgłoszenia). Każda z rejestrowanych osób otrzyma pamiątkowa koszulkę Masy Powstańczej 2009.

Dla wszystkich osób, które nie są pewne swoich sierpniowych planów zostawimy możliwość rejestracji w dniu Masy Powstańczej 8 sierpnia w godzinach 15 - 16.45. Prosimy jednak pamiętać, że w dniu imprezy przyjmiemy nie więcej niż 300 osób. Dlatego jeśli chcesz być pewny swojego uczestnictwa i otrzymać pamiątkową koszulkę zarejestruj się jak najszybciej przez Internet. Ważne są tylko potwierdzone rejestracje zwrotnie. 


Text i mapa ze strony www.1944.pl/masa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz