21 maja 2009

KONCERT MARCIN MASECKI i CANDELARIA SAENZ| VALIENTE

WSTĘP WOLNY

50000 LESBIANS

Dziś!!!! 21:00

Teatr Konsekwentny, /Stara Prochoffnia/

Ul. Boleść 2

Marcin Masecki - fortepian

Candelaria Saenz Valiente - śpiew i projekcja filmów: "Capsule of Death" i "The Vibraphonist - Opus nr 9 in three movements"

 Marcin Masecki, pianista urodzony w Warszawie w 1982 r. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie. Współpracował m. in. z Pink Freud, TAQ, Muzykoterpia, Alchemikiem, Tomaszem Stańko i Niewinnymi Czarodziejami. Obecnie skupia się na pracy z zespołem PARISTETRIS oraz na grze solowej. PARISTETRIS wydał właśnie swoją pierwszą płytę, a w Maju ukaże się BOB, płyta solowa z nagraniami z zimy 2008/09 w Buenos Aires.

 Candelaria Saenz Valiente, urodzona w Buenos Aires w 1977r, pisarka działająca również w innych dziedzinach sztuki. Absolwentka szkoły filmowej Universidad del Cine w Buenos Aires oraz Berklee College of Music w Bostonie.

 "Capsule of Death" to krótki film nakręcony podczas długiego pobytu w Warszawie w 2006 roku dokumentujący twory zamieszkujące Stare Miasto.

"The Vibraphonist - Opus nr. 9 in Three Movements" to koncert Milosza Pekaly oraz jego dość makabryczne perypetie. Również nakręcony w Warszawie w 2007. Projekcja w Teatrze Konsekwentnym będzie polską premierą. 

Candelaria jest autorka powieści "El Infierno de Orfeo Blaumont" (czekającej na polskie tłumaczenie) oraz wokalistka w zespole PARISTETRIS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz